Tajwańska Misja Handlowa Smart City i IoT 2017

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)* zaprasza na spotkania B2B z firmami tajwańskimi, które odbędą się 23 października w Warszawie w hotelu InterContinental w godzinach 09:00-15:30 w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej Smart City i IoT. Spotkaniom handlowym będzie towarzyszyło seminarium poświęcone tematyce Smart City i sesja networkingowa, które odbędą się w godzinach 15:30-17:00. 

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)* zaprasza na spotkania B2B z firmami tajwańskimi, które odbędą się 23 października w Warszawie w hotelu InterContinental w godzinach 09:00-15:30 w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej Smart City i IoT. Spotkaniom handlowym będzie towarzyszyło seminarium poświęcone tematyce Smart City i sesja networkingowa, które odbędą się w godzinach 15:30-17:00. Prezentacje wygłoszą tajwańskie firmy Advantech www.advantech.com, Edimax Technology www.edimax.com i Au Optronics Corp. www.auo.com, Dyrektor Biura Infrastruktury m.st. Warszawy, a także przedstawiciele Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.

Katalog firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami dostępny jest także na stronie: http://goo.gl/3tc4bw oraz w postaci prezentacji http://goo.gl/uDT6GY

Udział w spotkaniach B2B i seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Przyjeżdzające firmy oferują rozwiązania związane z tematyką Smarty City w kategoriach:

- Smart City IoT Infrastructure: ADVANTECH, ACQUTEK, ATEN, CTC UNION, EDIMAX, TATUNG, OVISLINK, ZING CHUAN

- Smart Display and Public Information Display: AU Optronics, ATEN

- Smart Transportation: NEXCOM, AU Optronics

- Smart Logistic : ADVANTECH, NEXCOM

- Smart Security: EDIMAX, NEXCOM, ZING CHUAN

- Smart Medical: ADVANTECH, AU Optronics, FSP, ZING CHUAN

- Smart Green Energy: TATUNG, FSP, ATEN, CTC UNION, OMA Lighting

- Smart Manufacturing and Industry 4.0: ADVENTECH, ATEN

- Smart Home: EDIMAX

- Smart Campus: TATUNG

Osoba kontaktowa: Sandra Piotrowska, +48 22 370 52 14, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W załączniku znajduje się pełna lista firm tajwańskich, które przyjadą do Polski z opisem ich produktów, zaproszenie, formularz zgłoszeniowy dla zainteresowanych firm oraz notatka prasowa przygotowana przez naszą Centralę, niestety jedynie w języku angielskim.

Pełna lista firm tajwańskich 

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy

Notka prasowa w języku angielskim

 

*TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) - niedochodowa organizacja na Tajwanie sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, której zadaniem jest wspieranie wymiany handlowej Tajwanu z krajami na całym świecie, pomoc w organizowaniu targów, misji i innych imprez handlowych http://www.taitra.org.tw