Odpalamy 53 edycję Startup Mixera. 7 marca o godz. 18:00 zapraszamy Was do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Tradycyjnie w marcu na naszej scenie poznacie kobiece oblicze opolskiego biznesu.

Naszymi gościniami będą:

Bożena Krawczuk
Właścicielka Kancelarii Bezpieczeństwo Informacji, ekspert BCC, prezeska Zrzeszenia Inspektorów Ochrony Danych

Aneta Zariczna Jaremkowska
Z wykształcenia magister prawa, Opolanka od ponad 20 lat, która wyznacza nowe trendy w branży cateringowej, właścicela marek Fit&Food Catering i Bezglutenowi.

Monika Bębenek
Mistrzyni florystyki realizująca zlecenia od Opola przez wulkaniczne pagórki Islandii po Bombaj, wykładowczyni, trenerka biznesu, Opolska Marka, Manager Roku 2022.

Anna Maria Droś
Prezeska Bromsok Trucks Company, firmy specjalizującej się w regeneracji przekładni kierowniczych oraz zacisków hamulcowych do ciężarówek i naczep. Działania firmy są ukierunkowane na zrównoważony rozwój, a regenerowanych części odgrywa kluczową rolę w redukcji śladu ekologicznego w branży transportowej. To podejście sprawia, że ie tylko spełniamy oczekiwania klientów, ale także staramy przyczyniać się do ochrony środowiska naturalnego.

Zmiany Zmiany sp. z o.o.
Producentki słodyczy, które można jeść bez wyrzutów sumienia – zdrowych batonów z energią. Poprzez hasło „Czytasz skład? Przybijamy piątkę!” chcą zachęcać klientów do czytania składów i zdobywania wiedzy o tym co spożywamy oraz podejmowania właściwych wyborów żywieniowych. 

Wejściówki czekają:https://app.evenea.pl/event/startup-mixer-53/

mixer53 telebimek