W najbliższy wtorek zapraszamy na warsztaty sprzedaży i rozwoju kompetencji handlowych w oparciu o Model Sandlera - Złam schemat sprzedaży.

Rafał Lipka zaprezentuje nietypowy model sprzedawania stworzony przez Davida Sandlera. Chociaż niektórym wydaje się on nieco kontrowersyjny, to coraz częściej staje się alternatywą dla tradycyjnego sposobu sprzedawania. Dotyczy to głównie działania na rynkach konkurencyjnych, gdzie w sposób szczególny liczy się relacja z klientem.

W trakcie warsztatu:

Porozmawiamy o problemach ze sprzedażą, które mogą ograniczać Twój sukces,
Zidentyfikujemy kilka przyczyn tych wyzwań,
Wskażemy pułapki, o których zwykle nie myślisz,
Podzielimy się kilkoma rozwiązaniami i pokażemy alternatywne spojrzenie na sprzedaż, które niezależnie od tego, co o nim pomyślicie, na pewno Was zainspiruje.

Model Sandlera wykorzystuje psychologię relacji z klientem, identyfikację ,,zmyleń" i "gier" prowadzonych w relacjach biznesowych.Opiera się na psychologicznym kontekście związanym z władzą, wpływem, kontrolą procesów biznesowych i podejmowaniem wiarygodnych zobowiązań. Rozwój kompetencji handlowych proponowany w ramach projektu oparty jest o innowacyjną metodę Sandler Selling System (system dostępny w 24 krajach świata prezentowany wyłącznie przez licencjonowanych konsultantów Sandler Training).

20.02.2024, godz. 10:00, sale konferencyjne w Parku Naukowo - Technologicznym w Opolu, ul. Technologiczna 2, Opole.
Wstęp jest wolny. Do udziału zapraszamy maksymalnie dwie osoby z jednej firmy.

Wejściówki: https://app.evenea.pl/event/sandler-opole/

evenea