Mapa

Pracownicy

 prezes

 

dr hab.inż. Jarosław Mamala, prof. PO

Prezes Zarządu
President of the Board

 gosia

 

Małgorzata Jasińska

Asystentka Zarządu
Executive Assistant
m.jasinska@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 30

oliwia

 

Oliwia Mazur

Pełniąca Obowiązki Głównego Księgowego
Chief Accountant
o.mazur@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 31


 

 Karina str

 

Karina Rapacz

Specjalista ds. Księgowości

k.rapacz@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 31

 damian

 

Damian Kolarczyk

Kierownik ds. Infrastruktury Technicznej i Badań
Technical Infrastructure and Research Manager
d.kolarczyk@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 33

 pawel

 

Paweł Cieślewicz

Specjalista ds. inżynieryjno- laboratoryjnych
Engineering and Laboratory Specialist
p.cieslewicz@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 34

 ola

 

Aleksandra Gałęza

Specjalista ds. Projektów
Project Specialist

 ewa

 

Ewa Raida

Kierownik ds. Projektów
Project Manager
e.raida@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 36

 jarek

 

Jarosław Pilc

Kierownik ds. Rozwoju i Współpracy
Cooperation and Development Manager
j.pilc@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 37

 michal

 

Michał Różański

Kierownik ds. Inkubatora Przedsiębiorczości
Business Incubator Manager
m.rozanski@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 38, mob. 606 667 965

 patryk

 

Patryk Suliga

Specjalista ds. Inkubatora Przedsiębiorczości
Business Incubator Specialist
p.suliga@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 39, mob. 535818181

 olga

 

Olga Welcer- Hrycaj

Rzecznik Patentowy
Patent Attorney
o.welcer.hrycaj@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 40

 

 tomek

Tomasz Załężny

Koordynator Projektów Międzynarodowych
International Project Coordinator
t.zalezny@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 13

 bartosz

 

Bartosz Mazurek

Główny Inżynier ds. Laboratoriów
Chief Engineer of Laboratories
b.mazurek@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 14

 

 aneta

 

Aneta Herzog - Bienia

Referent ds. Administracji
Administration Consultant
a.herzog@pnt.opole.pl
+48 77 443 89 15