Dzień dobry biznes - Jak zbudować ponadczasową i wizjonerską firmę? - seminarium dla przedsiębiorczych

Tym razem po raz pierwszy seminarium "Dzień dobry biznes" pojawi się w Opolu! To obowiązkowe seminarium dla wszystkich przedsiębiorczych studentów i absolwentów, którzy myślą o założeniu własnej firmy, lub chcą rozwinąć swoje umiejętności biznesowe. Na seminarium zapraszają: Bank Gospodarstwa Krajowego (Wsparcie Rozwoju Firm), Uniwersytet Opolski i Youth Business Poland.

Czytaj więcej...

STARTUP MIXER – NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ

Przed nami kolejna edycja największej na Opolszczyźnie imprezy startupowej ;) Kolejna szansa na udział w bezpłatnym wydarzeniu, które gromadzi za każdym razem ponad 100 uczestników!

Startup Mixer to organizowana przez PNT w Opolu oraz Inkubatory AIP Opole inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego.

Czytaj więcej...

Konkurs Mixer

okazji piątego roku działalności Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu (spółka powołana w listopadzie 2012 roku) organizujemy konkurs na najciekawsze pomysły na biznes w woj. opolskim. Pomysłodawcy, którzy przejdą do drugiego etapu w nagrodę otrzymają stoisko targowe w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu (w czasie trwania 31 StartUp Mixera) co znacząco wpłynie na ich promocję i nawiązanie nowych relacji biznesowych, a najlepsi z nich na głównej scenie zaprezentują swój pomysł przed przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami...

Czytaj więcej...

Internetowe Rewolucje Google już na Opolszczyźnie

Google prezentuje kolejną odsłonę  Internetowych Rewolucji - tym razem będzie wspierał firmy. Projekt jest adresowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą  poznać oraz wdrażać  narzędzia i służące do rozwoju biznesu w sieci, a co za tym idzie - pozyskiwaniu nowych klientów. Na terenie całej Polski, w tym również na terenie Opolszczyzny, działa 30 doradców, którzy podczas bezpłatnych konsultacji pomagają przedsiębiorcom analizować ich potrzeby i dotychczasowe działania... 

Czytaj więcej...

Tajwańska Misja Handlowa Smart City i IoT 2017

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)* zaprasza na spotkania B2B z firmami tajwańskimi, które odbędą się 23 października w Warszawie w hotelu InterContinental w godzinach 09:00-15:30 w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej Smart City i IoT. Spotkaniom handlowym będzie towarzyszyło seminarium poświęcone tematyce Smart City i sesja networkingowa, które odbędą się w godzinach 15:30-17:00. 

Czytaj więcej...

Bezpłatne Warsztaty oraz Konferencja Techniczna „Energia i media techniczne w produkcji”

Wydarzenie skierowane jest do specjalistów odpowiedzialnych w zakładach przemysłowych za optymalizację zużycia energii i obniżanie kosztów produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu jej płynności i wydajności. 
Jednodniowa formuła wydarzenia to inwestycja w najnowszą wiedzę i kontakty biznesowe!

Termin: 12 października 2017 roku
Miejsce: Opole, Hotel Mercure

Czytaj więcej...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: Zakup i dostawa serwera obliczeniowego wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem

dot. Zakup i dostawa serwera obliczeniowego wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem

TRYB ZAMÓWIENIA: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej 209 000 euro z zastosowaniem ustawy z 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015r. poz.2164 z późniejszymi zmianami), nazywanej w dalszej części Prawem.

Czytaj więcej...

Konferencja Green Light for BSS in Opole

Już 19 września w Filharmonii Opolskiej odbędzie się piąta edycja konferencji Green Light for BSS in Opole. Tematy, które zostaną poruszone to m.in. wyzwania i potrzeby branży nowoczesnych usług dla biznesu, kierunki rozwoju BPO/SSC czy potencjał rynku nieruchomości w ciągu kolejnych 10 lat. Jednym z prelegentów będzie Prezes PNT w Opolu - dr hab. inż. Jarosław Mamala, prof. PO. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty: Zakup i dostawa spektrometru ręcznego do Parku Naukowo- Technologicznego w Opolu Sp. z o.o.

dot. Zakup i dostawa spektrometru ręcznego do Parku Naukowo- Technologicznego w Opolu Sp. z o.o.

TRYB ZAMÓWIENIA: Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 209 000 euro z zastosowaniem ustawy z 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych(Dz. U. z 2015r. poz.2164 z późniejszymi zmianami), nazywanej w dalszej części Prawem.

Czytaj więcej...

Tajwańska Misja Handlowa 2017

Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 14 tajwańskich przedsiębiorców, którzy poszukują w Polsce partnerów biznesowych.

Czytaj więcej...

Od pomysłu do biznesu

Program wspierania przedsiębiorczości osób bez pracy po 29 roku życia z województwa opolskiego.

Zdobądź nawet 37 000 zł na otworzenie działalności gospodarczej.

 

 

Czytaj więcej...

Tajwańska Misja Handlowa 2017

Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie zapraszają Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 26 tajwańskich przedsiębiorców, którzy poszukują w Polsce partnerów biznesowych.

 

 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze Partnera/Partnerów do projektu „KONKURS NA WYBÓR PARTNERA” w celu przygotowania i realizacji projektu w ramach Działania 1.1 Innowacje w przedsiębiorstwach RPO WO 2014-2020

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu sp. z o.o.  działając zgodnie z zapisami art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014 – 2020 (DZ. U. z 2014 roku poz. 1146), ogłasza otwarty nabór na...

Czytaj więcej...