Myślisz o założeniu startupu? Rozwijasz firmę? Rozważasz porzucenie etatu i zbudowanie własnej firmy? Jeśli masz wolne dwie godziny, wpadnij na szkolenie i zdobądź wiedzę z zakresu marketingu ułatwiającą zwiększenie liczby klientów.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu "STARTUP ONLINE: od pomysłu do sukcesu w sieci". Wstęp jest bezpłatny, maksymalna liczba uczestników to 30 osób. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc: https://evenea.pl/event/startup-online

Agenda:

6 podstawowych zasad tworzenia skutecznej strategii marketingowej dla startupów: zanim zaplanujesz marketing dla swojego startupu, upewnij się, że znasz najważniejsze zasady. Układanie cegieł i budowanie domu wymagają solidnego fundamentu 😉

Social Media Listening and Selling - tipy, czyli jak dotrzeć do nowych potencjalnych klientów? Media społecznościowe to jeden z najpopularniejszych sposobów promowania treści i docierania do swojej grupy odbiorców. Są nieocenione dla startupów. Oczywiście istnieje kilka sztuczek, które pozwalają najlepiej z nich skorzystać.

Content Marketing. Jak ogarnąć SEO? Zarządzanie blogiem i innymi formami treści może wydawać się trudne, szczególnie dla osób, które nie czują się znakomitymi redaktorami. Na szczęście istnieją narzędzia dostarczające informacji, których potrzebują startupy, aby zaczęto je zauważać w sieci.

Reklamy - popraw widoczność w sieci. Reklama online jest jedną z najlepszych cyfrowych strategii marketingowych, aby móc uzyskać natychmiastowe wyniki na starcie. Możesz reklamować się w różnych kanałach, aby uzyskać większą efektywność i sprzedaż.

E-mail marketing - po co Ci automatyzacja? E-mail marketing jest wiecznie żywy, pomimo tego, co pisze się w sieci. To jedna z najważniejszych i najbardziej opłacalnych technik rozwijania startupów.

Analityka - najciekawsze raporty dla Ciebie Szefie. Dowiesz się, jak sprawdzić, czy wdrożone działania marketingowe przynoszą efekt.


pakosz ewelina


Szkolenie poprowadzi Ewelina Pakosz, właściciel firmy z branży health and wellness oraz firmy świadczącej usługi marketingowe. Przez ostatnie dwa lata dyrektor ds. marketingu w firmie konsultingowej i IT.Specjalizuje się w Perfomance Marketingu. Współpracuje ze startupami.

Od ponad 5 lat wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego w zarządzanych przez siebie projektach i nieustannie podnosi swoje kompetencje. Od marca 2017 doradca w programie Google Internetowe Rewolucje dla Firm, a od lipca 2019 doradca w programie Google Internetowe Rewolucje w Eksporcie, w których udzieliła pomocy blisko 300 osobom w ramach indywidualnych konsultacji z obszaru e-marketingu i wzmocnienia działalności firmy w sieci. Prelegentka na szkoleniach i konferencjach branżowych i biznesowych. Przez ostatnich dziewięć lat manager w projektach informatycznych oraz konsultingowych.

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Opolskiej oraz Informatykę na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka i propagatorka aktywnego i zdrowego stylu życia.

 

 

Szkolenie jest częścią projektu "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu"nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu.

logo ue 2.3