Trzydziesta dziewiąta edycja Startup Mixera będzie wyjątkowa. Największe wydarzenie startupowe na Opolszczyźnie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości już 21 listopada. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji ŚTP jest #biznesbezbarier. Przełamiemy bariery i... granice.

Czekają na was międzynarodowi goście, startupy i część networkingowa, w trakcie której będzie można swobodnie porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami.

Na naszej scenie wystąpią m.in.:

Autorzy projektu przydomowego panelu wiatrowego, prosta i tania technologia niewielkich turbin wiatrowych pracujących przy niskich prędkościach wiatru pozwala łatwo wkomponować się w otoczenie. Projekt wygrał tegoroczną edycję programu akceleracyjnego Warm Up Your Business.

Damian Jelito z projektem systemu automatycznego sterowania poziomem i jakością wody w akwarium słodkowodnym

Sven Erichson, koordynator projektu Enterprise Europe Network Sachsen-Anhalt. Enterprise Europe Network to sieć zrzeszająca 3000 ekspertów z 600 organizacji członkowskich w ponad 60 krajach na całym świecie. Wspiera przedsiębiorstwa w zakresie innowacji i rozwoju na skalę międzynarodową. Zajmuje się również obsługą małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie innowacji i transferu technologii.

Pavel Klučka z Impact Hub w Ostrawie, koordynator projektów innowacyjnych, zajmuje się również wspieraniem czeskich startupów i rozwojem regionalnym. Jego działalność w Impact Hub koncentruje się na międzynarodowej współpracy pomiędzy organizacjami i freelancerami, jak również na programach wspierających lokalne działania i cele strategiczne.

Do zobaczenia 21 listopada w NCPP!

Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc: https://startup-mixer-tp2019-o.konfeo.com/ 

mixer2